MUDr.Adam neordinuje

Zo zdravotných dôvodov MUDr. Adam neordinuje až do apríla. V prípade, že potrebujete akútne vyšetrenie –

USG prsníkov, vystavíme Vám žiadanku a USG absolvujete v inom zariadení.

Opatrenia počas pandémie

  1. Preventívnu prehliadku môžete naďalej absolvovať, podmienkou je však čestné prehlásenie o tom, že nejavíte žiadne príznaky ochorenia. Na požiadanie lekára bude potrebné sa preukázať negatívnym testom na COVID-19
  2. Na vyšetrenia je potrebné sa objednať, sledujte ordinačné hodiny, fungujeme v núdzovom režime!
  3. Akútne stavy (krvácanie v tehotenstve, akútne bolesti) riešime v čase ordinačných hodín aj bez objednania
  4. Na predpis antikoncepcie nie je potrebné prísť osobne! Postačuje napísať žiadosť na náš email ambulanciagpo@gmail.com, prípadne pošlite sms (prosíme nevolať, len sms!) na číslo 0911 484 223 (uviesť meno a rok narodenia, názov antikoncepcie a na aké obdobie), žiadajte o antikoncepciu včas, nie ak už nemáte tabletky.

Opatrenia na zvládnutie šírenia koronavírusu

Milé naše pacientky, z preventívnych dôvodov v súčasnej situácii, si Vás dovoľujeme požiadať o dodržiavanie následujúcich opatrení:

1. V prípade akýchkoľvek prejavov akútneho ochorenia ( kýchanie, kašeľ, teplota, časté smrkanie) v žiadnom prípade nechoďte do práce, školy a k lekárovi. Prísne dodržiavajte základné hygienické a proti infekčné opatrenia.

2. Riaďte sa pokynmi MZ SR. Ak sa u Vás vyskytnú príznaky akútneho ochorenia je potrebné telefonicky kontaktovať najprv všeobecného lekára.

3. Prosíme o ohľaduplnosť aj voči nám zdravotníkom, v prípade kontaktu s nakazeným sme nútení zavrieť ambulanciu na 14 dní.